niedziela, 25 lutego

Jak donosi Variety, Apple podpisał umowę z DHX Media na produkcję zupełnie nowych odcinków animowanego serialu „Fistaszki”, który będzie dostępny tylko dla Apple.

Zgodnie z umową, DHX i jej spółka zależna Peanuts Worldwide opracują i wyprodukują nowe serie, a Apple wyda je w serwisie streamingowym. Jednym z takich projektów będzie krótka aranżacja Fistaszków z udziałem astronauty Snoopy, która będzie tematem edukacji STEM (ang. Science, Technology, Engineering, Mathematics), którą Apple od dawna wspiera.

Nie jest jasne, co jeszcze trafi do serwisu Apple od postaci Fistaszków, a raport nie wspomina czy Apple uzyskał prawa do istniejących filmów Fistaszki. Historia franczyzy sięga 1950 roku, kiedy to Charles M. Schulz stworzył komiks Fistaszki, który stał się popularną serią telewizyjnych bajek, filmów fabularnych, filmów krótkometrażowych, gadżetów i wielu innych.

Ostatnio coraz częściej pojawiają się doniesienia o nowych, zdobytych przez Apple treściach w związku z jego usługą streamingową. Wcześniejsze plotki sugerowały, że usługa telewizyjna Apple zostanie uruchomiona około marca 2019 roku, ale teraz Variety informuje, że jej debiut będzie miał miejsce w drugiej połowie 2019 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx