czwartek, 22 października

 

Chociaż niektórzy mogą uznać etui Smart Cover na iPada za zbyt drogie i nie koniecznie najładniejsze, to Apple oczywiście przeznacza sporo czasu i wysiłku na swoje akcesoria. Niedawno odkryty patent pokazał szczegóły wzmocnionej wersji Smart Cover z drugim wyświetlaczem dotykowym.

Podobnie jak w tablecie Surface Microsoftu, przyszłe akcesorium miałoby również posiadać wbudowaną klawiaturę osadzoną w obudowie z wirtualnymi klawiszami do pisania.

Zasilane z tabletu etui Smart Cover ma posiadać wbudowany mniejszy wyświetlacz rozszerzający ekran iPada o dodatkowe miejsce do rysowania, zapisywania notatek czy dodatkowych ikon urządzenia. Patent podkreśla również wbudowane ogniwa słoneczne i antenę radiową do pomocniczego zasilania wyświetlacza i klawiatury. Brzmi dość futurystycznie.

Wreszcie, jedna z wersji patentu pokazuje osadzony na zewnątrz Smart Cover wyświetlacz, który może zaoferować informacje, takie jak powiadomienia i przypomnienia bez konieczności otwierania pokrywy i włączania urządzenia. Firma Apple może także integrować sekcję, która pozwoli użytkownikom na szybkie, własne notatki na okładce.

Patent jest w większości składa się ze skomplikowanego żargonu technicznego. Więc podsumowując można tylko stwierdzić, że Smart Cover może stać się całkiem ciekawym etui w nadchodzących latach. Ale czy będzie tańsze, nie sądze.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x