niedziela, 4 grudnia

Użytkownicy iPhone’a 6 Plus, którzy chcą skorzystać z obniżonej przez Apple promocyjnej wymiany baterii, mogą poczekać jeszcze kilka miesięcy.

Apple twierdzi, że baterie zapasowe do iPhone’a 6 Plus są niedostępne i nie będą dostępne od końca marca lub początku kwietnia w Stanach Zjednoczonych i innych regionach, zgodnie z wewnętrznym dokumentem dostarczonym do Apple Store i autoryzowanych serwisów Apple w tym tygodniu.

Wewnętrzny dokument Apple podaje krótszy czas oczekiwanie „około dwa tygodnie” w przypadku wymiany baterii w iPhone’ie 6 i iPhone’ie 6S Plus oraz dodaje, że baterie do wszystkich innych modeli, takich jak iPhone 6S, iPhone 7, iPhone 7 Plus i iPhone SE, powinny dostępne w większości krajów „bez opóźnień”.

Wiarygodne źródło w autoryzowanym serwisie Apple poinformowało, że niedawno otrzymało pakiet z dziesiątkami zapasowych baterii, z których większość była przeznaczona dla modeli iPhone 7 i iPhone 7 Plus.

Apple obniżył opłatę za wymianę baterii do 129 złotych w zeszłym miesiącu dla każdego klienta z iPhone’em 6 lub nowszym w ramach przeprosin za brak przejrzystości w kwestii spowolnienia niektórych starszych modeli iPhone’a, zapobiegającemu nieoczekiwanym wyłączaniem się urządzeń. Apple zauważył, że początkowe dostawy niektórych baterii mogą być ograniczone.

Należy również pamiętać, że obniżka firmy Apple jest dostępna do 31 grudnia 2018 r., Więc jeśli nie potrzebujecie teraz wymiany baterii, możecie rozważyć poczekanie do końca roku dla zrealizowania tego procesu.

Jeśli wymieniacie baterię iPhone’a po raz pierwszy, cena 129 złotych jest dostępna niezależnie od tego, czy urządzenie przejdzie, czy nie przejdzie testu diagnostycznego baterii Apple. Aby zakwalifikować się do dodatkowych wymian w obniżonej cenie, urządzenie musi jawnie nie zdać testu diagnostycznego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx