poniedziałek, 11 grudnia

koncepcja iPhone 6

Zgodnie z tajwańską gazetą Industrial and Commercial Times większy, 5,5-calowy iPhone 6 będzie opóźniony i pojawi się nie wcześniej jak w 2015 roku. Raport stwierdza, że firma ma problemy ze znalezieniem wystarczającej baterii, która będzie miała grubość 2 mm lub mniej, aby zmieścić ją w „bardzo cienkim” profilu urządzenia.

Raport stwierdza również, że dostawcy firmy Apple mówiąc o 5,5-calowym iPhone’ie 6 nazywają go „iPhone Air”, choć nazwa ta nie została oficjalnie ustalona dla tego urządzenia. Jeśli doniesienia są prawdziwe, to iPhone Air mógłby dołączyć do MacBook’a Air oraz niedawno wydanego iPada Air, czyli urządzeń o bardzo cienkich konstrukcjach.

Wcześniejsze doniesienia mówiły, że 4,7-calowy iPhone 6 pojawi się jako pierwszy tej jesieni i ma być podobny wizualnie do wersji 5,5-calowej, która pojawi się później z powodu problemów produkcyjnych. Raport Reutera z zeszłego miesiąca zauważył, że Apple ma problemy z technologią produkcji wyświetlaczy in-cell w telefonie z wyświetlaczem 5,5-calowym.

Oprócz większego ekranu i cieńszej konstrukcji oczekuje się, że Apple wprowadzi do następnej generacji iPhone’a nowy procesor A8 oraz ulepszoną kamerę m.in. o optyczną stabilizację obrazu.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx