piątek, 3 lutego

Firma Apple zaktualizowała swoją linię iMac, radykalnie redukując grubość komputerów stacjonarnych i dodając zupełnie nowy napęd Fusion, który łączy pamięć flash oraz tradycyjny dysk twardy, aby zmaksymalizować zarówno szybkość, jak i pojemność.

IMac będzie sprzedawany w dwóch rozmiarach wyświetlaczy: 21,5-calowy i 27-calowy, które zostały przeprojektowane mierząc jedynie 5 mm na krawędziach, poprawiając jakość optyczną i redukując odblaski o 75 procent nową powłoką antyrefleksyjną.

Przeprojektowany od wewnątrz, nowy iMac łączy wydajną technologię w obudowie z aluminium i szkła z nawet o 40 procent mniejszą objętością niż jego poprzednik i krawędzią, która mierzy zaledwie 5 mm grubości. Nowy iMac oferuje niesamowite wrażenia komputera typu desktop w pięknym designie. Nowy iMac posiada również całkowicie przeprojektowany wyświetlacz, który redukuje odbicia o 75 procent przy zachowaniu znakomitych kolorów i kontrastu. Każdy wyświetlacz iMaca jest indywidualnie kalibrowany przy użyciu zaawansowanego Spektroradiometru.

Ceny 21,5-calowego iMaca rozpoczynają się od 5999 złotych  i zawiera czterordzeniowy Intel Core i5 2,7 GHz, 8 GB pamięci RAM i 1 TB dysk twardy. 21,5-calowe modele trafią do sprzedaży w listopadzie.

27-calowy iMac zaczyna się od czterordzeniowego procesora Intel Core i5 2,9 GHz, 8GB RAM i 1 TB dyskiem twardym w cenie 8499 złotych. Ich wysyłki rozpoczną się w grudniu.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx