sobota, 13 lipca

WWDC 2014

Apple ogłosił dzisiaj swoją coroczną konferencję Worldwide Developers Conference (WWDC), która odbędzie się w dniach 2-6 czerwca 2014 roku w centrum konferencyjnym Moscone West w San Francisco. Firma ogłosiła także, że przyjmowanie wniosków o bilety na imprezę rozpocznie od dziś do poniedziałku, 7 kwietnia. Bilety będą przydzielane uczestnikom poprzez system loteryjny.

„Mamy najbardziej niesamowitą społeczność programistów na świecie i zaplanowaliśmy dla nich wielki tydzień”, powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds. globalnego marketingu. „Każdego roku publiczność WWDC jest bardziej zróżnicowana o deweloperów z niemal każdej dziedziny jaką można sobie wyobrazić oraz pochodzącymi z każdego zakątka świata. Czekamy na podzielenie się z nimi naszymi najnowszymi osiągnięciami w zakresie iOS i OS X, aby mogli tworzyć nową generację świetnych aplikacji. ”

Aby móc obsłużyć przytłaczające zapotrzebowanie na bilety, Apple przyjął system loteryjny, który będzie przyznawać bilety deweloperom wybranym losowo z puli zarejestrowanych kandydatów. Deweloperzy ubiegający się o bilet za pośrednictwem loterii poznają status swojego wniosku w poniedziałek 7 kwietnia o godzinie 17:00 czasu amerykańskiego. Stypendia otrzyma także 200 studentów, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w konferencji za darmo.

Wymagania Apple dotyczące zakupu biletu na WWDC m.in. członkostwo w jednym z płatnych programów deweloperskich firmy, w tym programu iOS Developer Program, iOS Developer Enterprise Program lub Mac Developer Program. Wraz z nowym systemem loteryjnym, Apple wymaga również, aby deweloperzy byli członkami płatnego programu przed dniem dzisiejszego ogłoszenia konferencji zapobiegając w ten sposób rejestracji w ostatnim momencie w celu otrzymania biletów.

Jak to miało miejsce w poprzednich latach, deweloperzy w wieku od 13 do 17 lat muszą mieć bilety zakupione przez rodzica lub opiekuna, który jest również członkiem programu. Bilety są ograniczone tylko dla wnioskodawcy i nie mogą być sprzedawane, odsprzedawane lub w inny sposób przekazywane.

Programiści mogą rozpocząć proces rejestracji na WWDC 2014 klikając w ten link.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx