środa, 17 kwietnia

Firma Apple rozpoczęła oficjalną sprzedaż systemu OS X Lion na dyskach USB, przeznaczoną dla użytkowników bez szerokopasmowego dostępu do internetu.

Sprzedaż dysków USB jest dostępna w sklepie internetowym firmy Apple za 69 dolarów. Apple już w lipcu ogłosił, że zacznie sprzedawać swój system Lion poza sprzedażą przez Mac AppStore. USB oferuje pełną wersję instalacyjną OS X Lion bez potrzeby pobierania go przez Internet:

OS X Lion jest dostępny na pamięci USB umożliwiając instalację bez konieczności połączenia z Internetem. Wystarczy podłączyć dysk do portu USB i postępować zgodnie z instrukcjami. OS X Lion jest również dostępny w niższej cenie w postaci cyfrowej w Mac App Store.

Na początku tego miesiąca firma Apple umożliwiła pobranie narzędzia, które pozwoli użytkownikom na tworzenie partycji odzyskiwania systemu Lion. Jednak taka możliwość wymaga pobrania Liona z serwerów Apple.

Co by nie mówić, Lion na USB kosztuje 39,01 dolarów więcej niż odpowiadająca mu wersja cyfrowa dostępna za pośrednictwem Mac App Store. OS X Lion pozostaje dostępny w App Store Mac za 29,99 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx