sobota, 18 maja

nowe akcesoria Mac 2015

Apple wprowadziła dziś nowe akcesoria dla komputerów Mac, w tym nową wersję klawiatury Apple Magic Keyboard, Magic Mouse 2 i Magic Trackpad 2. Zupełnie nowe akcesoria zostały stworzone tak, żeby każda interakcja dawała więcej przyjemności i efektów.

Nowy klawiatura, kosztująca 479 złotych, wyposażona jest w łączność bezprzewodową Bluetooth oraz wbudowany akumulator litowo-jonowy, który jest w stanie naładować się przy użyciu kabla Lightning-USB w ciągu dwóch godzin aby pracować przez około miesiąc. Przeprojektowana klawiatura posiada udoskonalony mechanizm nożycowy, który zwiększa stabilność klawiszy o 33 procent oraz niższy profil dla bardziej precyzyjnego i wygodnego pisania.

Klawiatura Magic Keyboard 2

Nowy Magic Trackpad 2, wyceniony na 629 złotych, wyposażony jest w technologię Force Touch, a szklana powierzchnia gładzika Magic Trackpad 2 sięga do samych jego krawędzi i jest o prawie 30 procent większa w porównaniu z poprzednią generacją urządzenia. Nowy Magic Mouse 2 ma również wbudowany akumulator litowo-jonowy oraz przeprojektowaną strukturę wewnętrzną, która zawiera mniej części ruchomych. Nowy gładzik jest niższy co sprawia, że przewijanie treści i nawigowanie gestami machnięcia jest jeszcze skuteczniejsze i bardziej komfortowe.

Magic trackpad 2

Mysz Apple Magic Mouse 2 ma nowy wygląd i nową konstrukcję, oraz oczywiście akumulator do wielokrotnego ładowania. Mysz stała się lżejsza, ma zmodyfikowany spód obudowy i zintegrowany akumulator, a w rezultacie — mniej ruchomych części. To wszystko sprawia, że Magic Mouse 2 stawia mniejszy opór przy przesuwaniu po biurku i ułatwia precyzyjne sterowanie wskaźnikiem na ekranie. Jej powierzchnia Multi-Touch reaguje na proste gesty, takie jak machnięcia i przewijanie, ułatwiając przechodzenie między stronami internetowymi i przeglądanie dokumentów. Jej cena to 379 złotych.

Magic Mouse 2

Nowe akcesoria są już dostępne w sklepie internetowym Apple Store, a już wkrótce także u autoryzowanych sprzedawców stacjonarnych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina Bednarek
Karolina Bednarek
8 lat temu

Słuchajcie szukam dobrych słuchawek Apple widzialam ze duo osób kupuje te od dr.Dre jest tu ktoś kto je ma ?

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx