niedziela, 19 maja

Apple wysłał dziś wiadomości e-mail do niektórych byłych subskrybentów Apple Arcade, oferując im kolejny miesiąc bezpłatnego dostępu.

Nie jest całkiem jasne, ile osób otrzymało dodatkowy miesiąc usługi Apple Arcade, aby go wypróbować, ale e-maile mogą być wysyłane do osób, które wypróbowały aplikację Apple Arcade przez miesiąc, a następnie anulowały ją po zakończeniu okresu próbnego.

Apple Arcade darmowy miesiąc

Dla klientów, którzy korzystali z bezpłatnego miesięcznego okresu próbnego w momencie pojawienia się usługi Apple Arcade, dostępna była ograniczona liczba gier. Apple regularnie wypuszcza nowe gry Apple Arcade, a obecnie jest ich ponad sto, z których wszystkie są pozbawione zakupów i reklam w aplikacji.

Apple może chcieć zapewnić tym wczesnym subskrybentom szansę przetestowania usługi w bardziej dopracowanej formie, z większą ilością tytułów gier do wyboru. Ci, którzy otrzymali wiadomość e-mail, mogą dotknąć tekstu „Rozpocznij”, aby otrzymać kod promocyjny do wprowadzenia w Apple Arcade przez dodatkowy bezpłatny miesiąc.

Po miesięcznym bezpłatnym okresie próbnym Apple Arcade kosztuje 24,99 złotych miesięcznie, a ta cena zapewnia dostęp dla całej rodziny.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx