wtorek, 27 lutego

Apple poinformował dziś, że oferuje środki w kwocie 240 złotych wszystkim klientom, którzy w okresie od 1 stycznia 2017 roku do 28 grudnia 2017 roku zapłacili za wymianę baterii poza okresem gwarancyjnym w telefonie iPhone 6 lub nowszych urządzeniach.

Kredyt w wysokości 240 złotych jest przedłużeniem programu wymiany baterii o wartości 129 złotych, który wszedł w życie w grudniu 2017 roku, aby zapewnić tańszą opcje wymiany baterii klientom potencjalnie dotkniętym ograniczeniem wydajności z powodu zużycia baterii.

Wszyscy klienci, którzy dokonali wymiany baterii w autoryzowanych punktach serwisowych Apple, mogą otrzymać środki w wysokości 240 złotych, które zostaną przekazane jako elektroniczny transfer środków lub uznanie na karcie kredytowej, za pomocą której zapłacono za usługę wymiany baterii.

Apple dokona zwrotu tylko za wymiany wykonane w autoryzowanym punkcie serwisowym Apple, więc osoby, które dokonały naprawy w nieautoryzowanych punktach naprawczych, nie będą mogły otrzymać zwrotu pieniędzy.

Firma Apple skontaktuje się ze spełniającymi kryteria klientami między 23 maja 2018 r. a 27 lipca 2018 r. Otrzymają oni wiadomość e-mail zawierającą instrukcje uzyskiwania środków.

Apple zaczął oferować tańszą wymianą baterii po kontrowersjach związanych z funkcjami zarządzania energią, cicho wprowadzonymi na starszych iPhone’ach z aktualizacją iOS 10.2.1 na początku 2017 roku. Opcje zarządzania energią wprowadzono, aby zapobiec nieoczekiwanemu wyłączaniu się urządzenia w okresach szczytowego poboru mocy na urządzeniach ze zużytą baterią, ale firma Apple spotkała się z ostrą krytyką za to, że nie ujawniała faktu, że funkcje zarządzania energią spowalniają procesor na starszych iPhone’ach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx