czwartek, 11 sierpnia

pakiety iCloud

Po wtorkowym wydarzeniu medialnym, Apple zaktualizował swoją stronę internetową, aby zaprezentować nowe informacje na temat cen pakietów dyskowych iCloud przed premierą zarówno iOS 8 jak i OS X Yosemite.

W dniu dzisiejszy, nowe ceny pakietów weszły w życie, pozwalając użytkownikom na zwiększenie miejsca w iCloud w nowych, niższych cenach. Choć klienci nadal otrzymają 5GB w iCloud za darmo, to Apple obniżył ceny na pozostałe opcje pakietów dyskowych.

IMG_2831

Użytkownicy mogą teraz dostać 20 GB przestrzeni za 0,99 EUR miesięcznie, 200 GB miejsca za 3,99 EUR miesięcznie, 500 GB miejsca za 9,99 EUR miesięcznie i 1 TB miejsca za 19,99 EUR miesięcznie. Zwiększenie pakietów iCloud można dokonać wchodząc w iCloud w Ustawienia  —> dysk i archiwum —> zmień pakiet dyskowy.

Wprowadzenie iOS 8 i OS X Yosemite otworzy także dostęp do nowej funkcji iCloud Drive, nowej inicjatywy Apple w chmurze. Z iCloud Drive użytkownicy mogą przechowywać wszelkiego rodzaju dokumenty, w tym prezentacje, arkusze kalkulacyjne, dokumenty PDF, obrazy i wiele więcej, a następnie uzyskać do nich dostęp z dowolnego urządzenia z systemem iOS, Mac lub PC.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx