poniedziałek, 27 maja

Apple Music w czwartek będzie gospodarzem globalnej transmisji na żywo z premiery dziesiątego studyjnego albumu Kanye Westa zatytułowanego „Donda”.

Wydarzenie na które bilety zostały całkowicie wyprzedane odbędzie się na stadionie Mercedes-Benz w Atlancie w stanie Georgia, a transmisja na żywo w Apple Music rozpocznie się o 20:00 EST czyli w piątek o 2:00 w nocy czasu polskiego.

Transmisja na żywo została ujawniona w reklamie Beats Studio Buds, która została wyemitowana podczas finałów NBA. Reklama przedstawia amerykańską gwiazdę toru wyścigowego Sha’Carri Richardson, która została niedawno wykluczona z Igrzysk Olimpijskich w Tokio za pozytywny wynik testu na marihuanę.

Wydarzenie zostało nieco później potwierdzone przez Def Jam Recordings na Twitterze. Album „Donda” Kanye Westa ukaże się oficjalnie dzień po wydarzeniu czyli 23 lipca.

To nie pierwszy raz, kiedy Apple transmituje na żywo specjalne wydarzenie. Niedawno, w lutym, Apple TV+ zorganizował premierę na żywo swojego filmu dokumentalnego „Billie Eilish: świat lekko zamglony”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx