wtorek, 27 lutego

Jak informuje Variety, nominacje do 61 nagród Grammy w kilku wybranych kategoriach zostaną ogłoszone 7 grudnia o godzinie 8:30 czasu europejskiego za pośrednictwem Apple Music i CBS This Morning.

Data ogłoszenia została przesunięta z 5 grudnia na 7 grudnia z powodu zaplanowanego nabożeństwa żałobnego byłego prezydenta George’a H.W. Busha.

Tylko wybrane kategorie zostaną ogłoszone w Apple Music i CBS This Morning. Pełne nominacje w 84 kategoriach zostaną ogłoszone o godzinie 8:45 na Grammy.com.

W tym roku liczba nominacji w kategoriach głównych zawierających płytę roku, album roku, piosenkę roku i najlepszego nowego artystę wzrośnie z pięciu do ośmiu.

„Ta zmiana lepiej odzwierciedli dużą liczbę wykonawców w tych kategoriach i pozwoli wyborcom na większą elastyczność przy wyborze najlepszych nagrań tego roku.”

W zeszłym roku, CBS poinformował, że finałowe wręczenie 60 dorocznych nagród GRAMMY oglądało 19,8 miliona widzów, więc show zapewnia Apple dużą grupę odbiorców, aby promować swoją usługę strumieniowania muzyki, konkurującą ze Spotify. Apple Music ma podobno od zeszłego miesiąca 56 milionów subskrybentów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx