wtorek, 25 czerwca

apple_music

Zapowiedziana przez Apple nowa usługa strumieniowania muzyki Apple Music umożliwi odtwarzanie utworów i teledysków w trybie offline.

Wielu użytkowników zastanawiało się od początku, czy Apple Music pozwoli na pobieranie utworów w celu słuchania offline, a odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Apple nie podał jeszcze szczegółów na temat możliwości słuchania offline podczas swojej prezentacji, ale według przedstawiciela firmy Apple, który rozmawiał z Re/code, zawartość Apple Music może być dodawana do listy odtwarzania w celu słuchania offline.

„Jako użytkownik Apple Music możesz dodawać do biblioteki każdą rzecz z Apple Music – utwór muzyczny, album lub teledysk – do swojej kolekcji” powiedział Apple w oświadczeniu dla Re/Code. „A to dopiero początek. Dalej można tworzyć idealne listy odtwarzania z dodanych wcześniej elementów. Możesz zapisać ją do odsłuchania offline i zabrania w drogę.”

O możliwości słuchania offline napisano również na nowej stronie firmy Apple dedykowanej nowej usłudze i jest to przywilej członkostwa w Apple Music. Abonenci otrzymają również nieograniczone możliwości przeskakiwania pomiędzy stacjami podczas słuchania stacji radiowych Apple Music, możliwość odtwarzania i zapisywania treści oraz możliwość dodawania treści Apple Music do własnej biblioteki muzycznej.

232814-1280

Apple Music ruszy publicznie w dniu 30 czerwca, w ramach systemu iOS 8.4. Jest wyceniona na 9,99 dolarów miesięcznie od osoby i 14,99 dolarów miesięcznie dla rodziny do 6 osób.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx