poniedziałek, 15 lipca

Apple Music Sonos

Od 15 grudnia, Apple Music będzie dostępny na urządzeniach marki Sonos, pozwalając użytkownikom korzystających z tych głośników na dostęp do usługi muzycznej firmy Apple po raz pierwszy od czasu jej wejścia w czerwcu tego roku. Sonos i Apple ogłosili, że nowy serwis  Sonos Apple Music public beta wejdzie w życie dla wszystkich użytkowników Sonos za około dwa tygodnie.

Użytkownicy Sonos będą mogli uzyskać dostęp do muzyki firmy Apple na swoich głośnikach Sonos z zakładek Dla Ciebie, Nowe, a także Radia oraz wszystkich utworów zgromadzonych w zakładce Moja Muzyka. Beta pozwoli użytkownikom na dostęp do Apple Music przez dedykowaną aplikację Sonos na iPhone’a, iPada, iPoda touch, Maca i PC z pełnym wsparciem ustawień dostępnych w 2016 roku.

„Wielu z naszych członków kocha Sonos i chce korzystać z naszych usług w całym domu”, powiedział Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. usług internetowych. „Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Sonos, aby zapewnić lepsze doświadczenia z Apple Music w jeszcze większej liczbie miejsc, w których fani lubią muzykę.”

Od uruchomienia usługi Apple Music Sonos pracował nad wsparciem dla usługi, z obietnicą że funkcja będzie gotowa do użycia przez końcem roku. Sonos współpracuje z wieloma usługami streamującymi muzykę w tym Spotify, Deezer, Pandora, TuneIn, SiriusXM, Google Play Music, SoundCloud, Amazon Music, iheartradio, Rhapsody, Rdio, Qobuz, Tidal i Beats Music, które zostało zamknięte z końcem listopada.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx