sobota, 13 lipca

ceny iPhone 6S

Apple poinformował media, że wstępne zlecenia na iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus są „w tempie pokonać” zeszłoroczny rekord 10 milionów iPhone’ów 6 i iPhone’ów 6 Plus zamówionych w pierwszy weekend września 2014 r.Wstępne zamówienia na iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus rozpoczęły się w sobotę o 0:01 czasu pacyficznego. Podczas gdy większość modeli iPhone’a 6S Plus i modele w kolorze różowego złota są teraz dostarczane w ciągu 2-3 tygodni to wiele modeli iPhone’a 6S wciąż pozostaje dostępnych z dostawą w dniu 25 września.

Odpowiedź klientów na iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus jest bardzo pozytywna,a przedsprzedaż w ten weekend była bardzo dobra na całym świecie. Jesteśmy na dobrej drodze, aby pokonać zeszłoroczny rekord 10 milionów sztuk podczas pierwszego weekendu sprzedaży nowych iPhone’ów 25 września.

Jak zauważyło wielu klientów, popyt online na iPhone’a 6S Plus jest wyjątkowo silny i przekroczył nasze własne prognozy na czas zamówień. Pracujemy, aby nadrobić zaległości tak szybko jak to możliwe, aby iPhone 6S Plus jak również iPhone 6S był dostępny w sklepach detalicznych Apple, kiedy otworzą się w następny piątek.

W ubiegłym roku firma Apple ogłosiła, że iPhone 6 i iPhone 6 Plus miał rekordową ilość 4 milionów złożonych wstępnych zleceń tylko w pierwszym dniu, a później potwierdził, że sprzedaż weekendu otwarcia osiągnęła 10 milionów. Miesiąc później, ogłoszono, że zamówienia na iPhone 6 i iPhone 6 Plus osiągnęły 20 milionów sztuk w Chinach w operatorów i sklep internetowy Jingdong Mall.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx