poniedziałek, 24 czerwca

 

Wraz z usunięciem YouTube jako aplikacji domyślnej, jedną z nowych funkcji iOS 6 beta 4 jest możliwość współdzielenia danych przez Bluetooth. Nie jest do końca jasne, jaki cel ma funkcja udostępniania Bluetooth i czemu będzie służyć.

Być może jest to połączone z możliwością zastosowania iPoda nano jako zegarka, na którym użytkownik będzie mógł także także przeglądać wiadomości, pogodę, odebrać połączenie i wiele innych, dotykając iPoda Nano, którego najnowsza wersja też została wcześniej zapowiedziana.

Po wielkim zainteresowaniu zegarkiem Pebble oznaczającym zapotrzebowanie na takie urządzenie ze strony konsumentów oraz fakt, że iPod Nano stał się popularny jaki zegarek, nie byłoby dużym zdziwieniem zobaczyć, że Apple postanowił uczynić iPhone’a i iPoda nano bardziej kompatybilnymi i uzupełniającymi się urządzeniami.

Użytkownicy iOS 6 Beta 4 mogą znaleźć nową funckję „Udostępnianie Bluetooth” wewnątrz aplikacji Ustawienia, przechodząc do sekcji „Prywatność” i zobaczyć listę aplikacji, które mają możliwość współdzielenia danych przez Bluetooth. Firma Apple ma ogłosić nowego iPhone’a 12 września, więc oczekujemy, że właśnie wtedy dowiemy się więcej na temat zastosowania tej funkcji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx