czwartek, 28 września

Firma Apple zaktualizowała dziś swoją witrynę internetową dodając przewodnik po prezentach świątecznych i polecając produkty Apple, którymi klienci mogą być zainteresowani przy wyborze prezentów dla przyjaciół i rodziny w tym sezonie świątecznym. Tegoroczny przewodnik po prezentach jest obłożony maleńkimi ludźmi i urządzeniami Apple wyświetlającymi świąteczne sceny.

W centrum przewodnika po upominkach znajduje się flagowy iPhone X, którego cena zaczyna się od 4 979 złotych, chociaż Apple prezentuje także modele Apple Watch Serii 3, iPada Pro, MacBooka Pro i Apple TV 4K.

Poniżej każdej z pozycji wymienione są akcesoria dla każdego produktu, a firma Apple poleca takie dodatki jak AirPods, etui na telefony iPhone X, paski do Apple Watch, słuchawki Beats Studio3, Apple Pencil i inne.

Jeszcze więcej akcesoriów jest wyróżnionych w osobnej sekcji „Więcej prezentów”, z sugestiami dotyczącymi akcesoriów udostępnianych przez firmę Apple w różnych przedziałach cenowych i dla różnych grup wiekowych.

Każdego roku firma Apple oferuje przedłużony okres zwrotu produktów w okresie świątecznym i również od dzisiaj obowiązuje nowy okres zwrotu. Większość produktów i akcesoriów zakupionych między 15 listopada a 25 grudnia 2017 roku będzie uprawniona do zwrotu do 8 stycznia 2018 roku. Firma Apple oferuje również bezpłatną dwudniową wysyłkę wszystkich zakupów.

Apple prawdopodobnie będzie oferować zniżki w tzw. Czarny piątek w piątek, 24 listopada, więc jeśli planujesz kupić produkt Apple przez Apple Online, może warto poczekać. W ubiegłym roku Apple oferował klientom bezpłatne karty podarunkowe Apple Store o wartości do 150 USD przy zakupie wybranych produktów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx