piątek, 19 lipca

Boot Camp 6

Firma Apple wydała aktualizację programu Boot Camp rozszerzając go do obsługi systemu Microsoft Windows 10, wynika z nowego dokumentu pomocy na stronie wsparcia Apple. Aktualizacja, Boot Camp 6, wciąż jeszcze nie dotarła do wszystkich użytkowników OS X, jednak członkowie forum Apple zauważyli, że aktualizacja jest dostępna w ramach partycji Windows w programie Boot Camp. Boot Camp umożliwia właścicielom Maców z procesorem Intel posiadanie dwóch systemów operacyjnych OS X i Windows.

Boot Camp 6 Windows 10

Boot Camp 6 zawiera również wsparcie dla kilku funkcji Macowych z których można korzystać w systemie Windows 10, w tym USB 3, USB-C, Thunderbolt, obsługę wbudowanych slotów na karty SD i SDXC, obsługę wbudowanych lub zewnętrznych napędów SuperDrive firmy Apple oraz obsługę klawiatury Apple, myszy i gładzika.

Wsparcie Windows 10 jest dostępne tylko dla wybranych komputerów Mac z OS X Yosemite i najnowszą wersją programu Boot Camp, który automatycznie pobierze oprogramowanie (sterowniki) niezbędne do korzystania z systemu Windows 10 na komputerze Mac. Listę obsługiwanych komputerów widzicie powyżej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx