sobota, 13 lipca

Firma Apple zaktualizowała kilka swoich aplikacji dla komputerów Mac i iOS, udostępniając je bezpłatnie wszystkim użytkownikom systemu Mac i iOS.

Programy iMovie, Numbers, Keynote, Pages i GarageBand dla urządzeń Mac i iOS zostały zaktualizowane i są teraz wymienione w App Store za darmo.

Wcześniej, wszystkie te aplikacje były dostarczane bezpłatnie klientom, którzy kupili nowe urządzenie Mac lub iOS, ale teraz, zakup nie jest wymagany do pobrania oprogramowania. Wielu klientów firmy Apple prawdopodobnie już kwalifikowało się do bezpłatnego pobrania oprogramowania, jeśli w ciągu ostatnich kilku lat dokonało zakupu urządzenia więc firma postanowiła dać możliwość korzystania z programów także użytkownikom ze starszymi urządzeniami.

Strona pakietu iWork firmy Apple nie została jeszcze zaktualizowana i nadal mówi, że klienci są w stanie pobrać za darmo aplikacje Pages, Keynote i Numbers po zakupie odpowiedniego urządzenia z systemem Mac lub iOS, ale pewnie wkrótce pojawi się jej aktualizacja. Aplikacje Apple zostały również usunięte z Top Free App Charts w App Store.

Firma Apple oferuje te aplikacje za darmo dla nowych właścicieli urządzeń z systemem Mac i iOS od 2013 r. Udostępnienie ich za darmo dla wszystkich użytkowników sprawia, na pewno jest dobrą wiadomością dla tych, którzy nie kupili nowego urządzenia a np. używane z drugiej ręki.

– Pages dla macOS – link
– Keynote dla macOS – link
– Numbers dla macOS – link
– GarageBand dla macOS – link
– iMovie dla macOS – link

– Pages dla iOS – link
– Keynote dla iOS – link
– Numbers dla iOS – link
– GarageBand dla iOS – link
– iMovie dla iOS – link

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx