piątek, 24 maja

Apple ogłosił, że w najnowszej aktualizacji aplikacji Shazam dostępna jest nowa funkcja „Koncerty”, która umożliwia użytkownikom Shazam znajdowanie koncertów odbywających się w ich okolicy.

Sekcję Koncerty można znaleźć w zakładce Mojej muzyce, a rekomendacje opierają się na historii Shazamów każdego użytkownika. Apple twierdzi, że użytkownicy Shazam mogą przeglądać, wyszukiwać i filtrować według wykonawcy, daty i lokalizacji, a także przeglądać popularne koncerty.

Shazam-koncerty

Wydarzenia można zapisywać w aplikacji z opcją ustawiania przypomnień o nadchodzących występach, dostępnych biletach i odblokowywania ekskluzywnych treści wybranych artystów. Te ekskluzywne oferty mogą obejmować nowe tarcze zegarka i tapety, a także filmy zza kulis, zdjęcia z tras i setlisty występów.

Nowa funkcja Koncertów w Shazam jest zgodna z nowymi opcjami koncertów dodanymi w iOS 17. Wyszukiwanie artysty w Spotlight wyświetla informacje o nadchodzących koncertach z opcjami zakupu biletów i uzyskiwania informacji o szczegółach miejsca.

Shazam można pobrać bezpłatnie z App Store, a funkcje odkrywania utworów są również zintegrowane bezpośrednio z systemem iOS.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx