piątek, 19 lipca

Aplikacja mobilna największego społecznościowego serwisu turystycznego o Polsce zadebiutowała w środę w polskim App Store w wersji na iPhone. Już w dzień po pojawieniu się wskoczyła na pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych darmowych aplikacji.

Aplikacja bazując na naszym położeniu pozwala wyszukiwać najciekawsze miejsca w naszej okolicy ale pozwala też zaplanować pobyt w miejscu, do którego dopiero się wybieramy. Dzięki prostemu interfejsowi za pomocą zaledwie jednego kliknięcia otrzymujemy listę atrakcji ułożonych według odległości od miejsca, w którym się znajdujemy. Po przełączeniu na widok mapy możemy sprawdzić dokładną lokalizację naszych „must see”. Aplikacja zbiera pozytywne opinie. „Bardzo ciekawa propozycja dla lubiących podróże i wycieczki”, „Moim zdaniem w AppStore nie ma sobie równych”, „Dużo ciekawych miejsc wraz z opisem i dokładną lokalizacją” – to tylko kilka z pochlebnych recenzji pierwszych użytkowników.

https://www.youtube.com/watch?v=bz87EqOI4Ic&feature=youtu.be&hd=1

Polska Niezwykła to największy turystyczny serwis społecznościowy w sieci. W naszej bazie atrakcji znajduje się już ponad 30 000 miejsc wartych odwiedzenia i prawie 300 000 zdjęć. Nad jej aktualizacją stale pracuje ponad 8 000 użytkowników.

Darmową aplikację możecie pobrać tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Redakcja Polska Niezwykla
Redakcja Polska Niezwykla
10 lat temu

Witam,

W nawiązaniu do zamieszczonej recenzji, z przyjemnością
informujemy, że od dnia 17 czerwca jest już dostępna na iOS nowa
wersja aplikacji. Dołożyliśmy wiele nowych funkcji, np. możliwość
dodawania zdjęć, informacje o wydarzeniach kulturalnych w regionie
– dużo tego, dlatego lepiej zobaczyć samemu!

Zapraszamy,

Redakcja
Polska Niezwykła

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx