sobota, 2 marca

Algoriddim, firma stojąca za popularną linią aplikacji muzycznych Djay na iOS, Mac, Windows i Android wprowadziła dziś ważną aktualizację swojej aplikacji djay na iOS: djay Pro AI.

Wykorzystując moc układów A12 i A13 firmy Apple w najnowszych modelach iPhone i iPad, funkcja Neural Mix djay Pro AI oddziela beaty, instrumenty i wokal od ścieżek muzycznych w czasie rzeczywistym, aby umożliwić miksowanie na żywo.

Dzięki ulepszonemu interfejsowi użytkownika i djay Pro AI użytkownicy mogą dekonstruować i remiksować ścieżki w locie poprzez przykładowo usuwanie ścieżek perkusyjnych i wstawianie nowych z biblioteki próbek i pętli djay. Suwaki na ekranie umożliwiają płynną regulację i zanikanie, a nawet pobieranie wokali lub rytmów z jednego utworu i umieszczanie ich na innym.

Możliwości miksowania rozszerzone zostają również dla wideo, renderując przebiegi i wideo w czasie rzeczywistym oraz pozwalając dodawać efekty wizualne do filmów.

djay na iOS to bezpłatna aplikacja w sklepie App Store, natomiast aktualizacja do wersji djay Pro AI kosztuje 22,99 złotych miesięcznie. Oprócz funkcji Neural Mix, djay Pro AI zawiera również biblioteki różnych dźwięków, pętli i efektów wizualnych do miksowania ścieżek, kompatybilność sprzętową z kontrolerami DJ MIDI i wiele innych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx