środa, 22 maja

Sequel pierwotnej wersji gry Angry Birds Star Wars firmy Rovio właśnie podbija App Store zaraz po wprowadzeniu publicznym iOS 7. Angry Birds Star Wars II powstał na podstawie filmu „Star Wars” i pozwala graczom dołączyć albo do jasnej, albo do ciemnej strony mocy i grać jako świński Darth Maul lub Imperator Palpatine.

Angry Birds Star Wars II obejmuje ponad 30 grywalnych postaci wraz z obsługą figurek Telepods.  Po zakupie pluszaka lub figurki gracz za pomocą kamery w smartfonie będzie mógł zeskanować zabawkę i w ten sposób odblokować kolejną postać w grze.

Ciężko jest napisać coś odkrywczego o Angry Birds.(…) Każdy wie jak grać, każdy wie jakie jest jej założenie i ciężko znaleźć kogoś, kto przynajmniej nie spróbował zagrać w Angry Birds. Podobnie jak jej przodkowie, Angry Birds Star Wars II to świetna gra. Rovio wie, jak sprawić, by gra trafiła do wszystkich rodzajów graczy i wszystkich grup wiekowych.

Angry Birds Star Wars II jest uniwersalną aplikacją zarówno na iPhone’a i iPada, którą można pobrać z App Store za 0,89 EUR.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx