czwartek, 30 marca

Gazeta „The Commercial Times” opublikowała raport Daiwa Securities, że prawdopodobna premiera iPhone’a 5 możliwa jest na corocznej konferencji Apple Worldwide Developer’s Conference (WWDC), która odbędzie się w czerwcu 2012 roku. Daiwa Securities twierdzi również, że iPhone 5 będzie korzystać z  technologii panelu dotykowego „glass to glass”, w którą zaopatrują Apple firmy TPK Holding i Wintek.

Informacja o premierze kolejnego modelu iPhone’a latem nie jest nowa i często pojawiała się przy różnych okazjach. Być może jest ot po prostu powtórzenie wcześniejszych plotek.

Firmy Apple zerwał z tradycją z premierą iPhone 4S, który został zaprezentowany w październiku 2011 roku. Poprzednie prezentacje nowych iPhone’ów miały miejsce na corocznych konferencjach Apple WWDC.

Oficjalna data tegorocznej konferencji nie została jeszcze ogłoszone. Wcześniejszy wyciek planu wydarzeń w Apple prezentował 10-15 czerwca jako prawdopodobną datę. Kalendarz imprez Moscone ma ten termin zablokowany na „Spotkanie firmowe”, którym zazwyczaj zastępuje się roboczo WWDC.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx