poniedziałek, 27 maja

Amazon ogłosił dzisiaj, że coroczna wyprzedaż Prime Day rozpocznie się we wtorek, 11 lipca i potrwa do środy, 12 lipca. Amazon rozpoczął obchody Prime Day w 2015 roku, choć w Polsce odbędzie się dopiero po razu drugi.

Kupujący mogą spodziewać się ogromnych rabatów na szereg produktów od urządzeń elektronicznych poprzez poprzez akcesoria czy przedmioty codziennego użytku. Niektóre oferty będą obowiązywać przez cały okres sprzedaży, ale będą też błyskawiczne oferty, które pojawiają się co 30 minut i trwają przez wybrany czas lub do momentu wyprzedania. Przez cały okres wydarzenia Amazon Prime Day klienci znajdą również tysiące okazji polskich marek, np. Wedel, Krosno i niezależnych partnerów handlowych Amazon – w większości małych i średnich przedsiębiorstw: m.in. Kubota Store, Packshi, Springos, SFD Nutrition czy Soxo.

Aby skorzystać z tych ofert Prime Day trzeba być członkiem Amazon Prime. Jeśli nim nie jesteście możecie skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Po zakończeniu okresu próbnego członkostwo Prime kosztuje 10,99 złotych miesięcznie lub 49 złotych rocznie.

W zeszłym roku zniżki Prime Day były dostępne dla członków Amazon Prime w Austrii, Australii, Belgii, Brazylii, Kanadzie, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indiach, Włoszech, Japonii, Luksemburgu, Meksyku, Holandii, Portugalii, Arabii Saudyjskiej , Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i tak jak wspomniałem wcześniej po raz pierwszy w Polsce. Chociaż Amazon nie potwierdził dokładnych krajów na rok 2023, kupujący mogą spodziewać się ponownego udziału tych samych krajów w tym roku.

W zeszłym roku Amazon Prime Day cieszył się ogromnym zainteresowaniem i faktycznie pojawiło się na nim wiele ciekawych ofert w bardzo dobrych cenach. Miejmy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx