środa, 17 sierpnia

Alto's Adventure

Grupa deweloperów pod nazwą Snowman wydała w App Store swój długo oczekiwany tytuł Alto’s Adventure na iPhone’a i iPada. Alto’s Adventure jest grą przede wszystkim pięknie dopracowaną graficznie. Naszym zadaniem jest zjazd ze zbocza na desce snowboardowej, omijając przy tym przeszkody, wykonując akrobacje, łapiąc uciekające zwierzęta i zbierając monety za które możemy kupić ulepszenia.

W pełni dynamiczne oświetlenie, dynamiczne efekty pogodowe, sześciu unikalnych snowboardzistów i więcej daje wiele zabawy przy pokonywaniu kolejnych zjazdów. Gra odbiega od modelu freemium ale za cenę 1,99 EUR mamy pewność że nic nie będziemy musieli kupować w aplikacji.

Alto’s Adventure jest łatwa do nauczenia się ze względu na system trików w jednym przycisku, pozwalając kontrolować snowboardera zmierzającego przez ciągle zmieniające się góry i doliny, pośród burz, śnieżyc, mgieł, tęcz, strzelających gwiazd i więcej. Możesz sprawdzić swoje umiejętności na ponad 180 ręcznie wykonanych celach lub zmierzyć się z przyjaciółmi przez Game Center, konkurując o najwyższy wynik, najlepszą odległość i najlepszą kombinację trików. Możesz również podłączyć słuchawki i wsłuchać się w odgłosy  dryfowania przez szczyty i doliny.

Aplikacja jest uniwersalna i daje wsparcie zarówno iPhone’a i iPada. Zawiera również wsparcie iCloud, co pozwala na rozpoczęcie gry na iPhone’ie i kontynuowanie na w miejscu którym była przerwana na iPadzie. Gra jest zoptymalizowana dla najnowszych urządzeń w tym iPhone’a 6, iPhone’a 6 Plus i iPada Air 2.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx