poniedziałek, 27 czerwca

Allegro cały czas pracuje nad własną aplikacją mobilną, jednak w dalszym ciągu brakuje w niej funkcji umożliwiającej łatwe śledzenie aukcji dotyczących danego przedmiotu. Naprzeciw rosnącym wymaganiom użytkowników wychodzi aplikacja Alleoferty. Zapewnia ona całkowicie nowe podejście do zakupów na platformie Allegro.

Zamiast nudnej wyszukiwarki, użytkownik ma możliwość samodzielnego określania fraz, które zamierza obserwować. Opcjonalnie dodaje również takie parametry jak zakres cenowy i kategorię przedmiotu, lokalizację sprzedawcy, czy też typ aukcji. Po ich wskazaniu aplikacja Alleoferty wyświetla wszystkie aktualne aukcje spełniające dane kryteria.

Najważniejszą funkcją aplikacji Alleoferty jest system powiadomień. Nie raz notyfikacje e-mail dostarczane są z wielogodzinnym opóźnieniem, co często uniemożliwia znalezienie najlepszych ofert. System powiadomień Alleofert jest zbudowany w oparciu o autorski algorytm, który skraca czas oczekiwania na powiadomienie do kilku sekund, dzięki temu znalezienie najlepszych okazji staje się niezwykle proste.

Produkt z pewnością będzie niezbędnym narzędziem w przypadku szukania nietypowych przedmiotów. Dzięki niemu w łatwy sposób można wychwycić pojawiające się rzadko oferty.

Do stworzenia aplikacji Alleoferty zainspirowała nas historia naszego przyjaciela, który kupił ostatnio Kindle Fire w okazyjnej cenie 200 zł. Okazało się, że sprzedawca był przekonany, że sprzętu nie można korzystać w Polsce. Nasz kolega potrafił jednak wykorzystać produkt. Dzięki temu niewielkim kosztem kupił wartościowy sprzęt. Pomyśleliśmy, że podobnych sytuacji jest dużo więcej, jednak częste odwiedzanie Allegro oraz ręczne wyszukiwanie aukcji jest pracochłonne i po prostu nudne. Postanowiliśmy więc stworzyć aplikację mobilną rozwiązującą te wszystkie problemy.

Interfejs aplikacji Alleoferty został zaprojektowany z myślą o maksymalizacji prostoty i przejrzystości obsługi. Duży nacisk został nałożony przede wszystkim na intuicyjność. Dodawanie nowych fraz nie sprawa żadnych problemów, a przeglądanie wyszukanych przez aplikację Alleoferty aukcji, dzięki dużym zdjęciom przedmiotów, wydaje się jeszcze bardziej estetyczne niż w oficjalnej aplikacji Allegro. Narzędzie umożliwia również bezpośrednie przejście do serwisu mobilnego Allegro, co oznacza, że po znalezieniu interesującego przedmiotu użytkownik może go w łatwy sposób zakupić.

Aplikacja jest dostępna na system iOS. Można ją pobrać za 0,89 EUR w AppStore. Twórcy zapowiadają weekendową promocję 15-17 listopada. Narzędzie będzie dostępne w tych dniach za darmo.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx