poniedziałek, 24 czerwca

W czwartek w nocy, piosenkarka Beyoncé wydała swój nowy album wyłącznie w iTunes, promując go zarówno w iTunes jak i wszystkich mediach społecznościowych.

W informacji prasowej opublikowanej dzisiaj, Apple poinformował, że album jest najszybciej sprzedającym się w historii sklepu iTunes Store osiągając 828 773 pobranych egzemplarzy na całym świecie w ciągu pierwszych trzech dni dostępności. Album sprzedał się w 617 213 egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych i stał się na numerem jeden iTunes w 104 krajach.

Płyta nazwana po prostu Beyonce, to piąty solowy album studyjny artystki, który został udostępniony przez Columbia Records na całym świecie wyłącznie w sklepie iTunes Store w dniu 13 grudnia. To pierwszy album wizualny artystki. Beyonce zawiera 14 nowych utworów i 17 teledysków, prowokujących filmów wideo nakręconych na całym świecie z Houston przez Nowy Jork do Paryża, Sydney i Rio de Janeiro.

Sklep iTunes Store jest najbardziej popularnym na świecie sklepem muzyczny z katalogiem ponad 26 milionów piosenek i jest dostępny w 119 krajach. ITunes Store to najlepszy sposób dla użytkowników iPhone®, iPad®, iPod®, Mac® and komputerów PC legalnie odkrywających, kupujących i pobierających muzykę online. Cała muzyka w iTunes Store jest dostępny w iTunes Plus ®, w wysokiej jakości formacie Apple w plikach 256 kbps kodowanych w AAC z dźwiękiem praktycznie nie do odróżnienia od oryginalnych nagrań.

Album jest obecnie promowany w całym sklepie iTunes. Nazwany jest „wizualnym albumem”, bo każda piosenka ma towarzyszący jej teledysk.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx