czwartek, 25 lipca

Age of Empires- World Domination

Microsoft i Japońska firma KLab Inc. ujawniły informacje o nadchodzącej grze Age of Empires: World Domination, pierwszym tytule na urządzenia iOS na podstawie popularnej gry strategicznej na komputery PC. Gra odbywająca się w czasie rzeczywistym zostanie zoptymalizowana dla urządzeń mobilnych, a gracze będą mogli dowodzić Celtami, Wikingami, Frankami lub Huntami by zbudować najlepszą armię w trybie walki multiplayer.

https://www.youtube.com/watch?v=j2PEXEO2ga0

Odsłonięcie gry nastąpiło rok po raporcie japońskiej gazety Nikkei która podała, że Microsoft będzie przenosił najlepsze swoje gry znane z platform Xbox i Windows na iPhone’a we współpracy z KLAB. To właśnie Age of Empires miało być pierwszym tytułem wynikającym z tego partnerstwa. Wraz ze zbliżającym się wydaniem Age of Empires: World Domination na iOS, jest bardzo prawdopodobne, że już wkrótce zobaczymy też inne tytuły Microsoftu, które pojawią się na platformie mobilnej Apple.

Age of Empires: World Domination na iOS pojawi się oficjalnie latem tego roku, a zainteresowani użytkownicy mogą dokonać wstępnej rejestracji na oficjalnej stronie gry.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx