czwartek, 18 lipca

Na dorocznej konferencji MAX firma Adobe ogłosiła dziś, że planuje wypuścić swoją popularną aplikację Illustrator CC z komputerów stacjonarnych na iPada w 2020 roku.

Adobe Illustrator będzie kolejnym po programie Photoshop dla iPada, który został wypuszczony dzisiaj.

Według Adobe, program Illustrator na iPada jest na wczesnym etapie rozwoju, ale funkcjonalność programu Illustrator jest opracowywana od nowa, aby wykorzystać „unikalne możliwości” oferowane przez iPada, takie jak obsługa Apple Pencil.

Adobe koncentruje się na kilku podstawowych koncepcjach, takich jak bezproblemowe połączenie między urządzeniami i interoperacyjność plików, umożliwiając otwieranie plików utworzonych w iPadzie na komputerze stacjonarnym i odwrotnie.

Adobe twierdzi, że program Illustrator na iPada pozwoli użytkownikom pracować z programem Illustrator „bez utraty szczegółów i precyzji”, jakiej oczekuje się od Adobe. W przypadku wielu projektów, można je będzie rozpocząć i zakończyć na iPadzie.

Aplikacja będzie miała „naturalny” i łatwy w użyciu interfejs, a funkcje „iPada”, takie jak aparat i „Apple Pencil”, zostaną w nim wykorzystane. Adobe twierdzi, że użytkownicy programu Illustrator będą mogli zrobić zdjęcie ręcznie narysowanego szkicu i przekształcić go w kształty wektorowe za pomocą programu Illustrator dla iPada.

Osoby zainteresowane programem Adobe Illustrator dla iPada mogą zarejestrować się, aby uzyskać wczesny dostęp i otrzymywać informacje o nadchodzących wiadomościach dotyczących programu Illustrator.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx