sobota, 2 marca

Po przypadkowym i krótkim pojawieniu się w App Store w sobotę, firma Adobe oficjalnie zaprezentowała nową aplikację do edycji zdjęć. Photoshop Touch jest już dostępny w App Store za 7,99 euro. Jak wcześniej zauważono, aplikacja jest obecnie kompatybilna tylko z iPadem 2 działającym na iOS 5.

Przekształć swoje zdjęcia z podstawowymi funkcjami znanymi z programu Adobe Photoshop w aplikacji przeznaczonej na tablet. Łącz obrazy, zastosuj profesjonalne efekty, dziel się efektem końcowym z przyjaciółmi i rodziną za pośrednictwem witryn takich jak Facebook i wielu innych. A wszystko z wygodą iPada.

Adobe Photoshop Touch to jedna z flagowych aplikacji z grupy sześciu które mają się pojawić na tablety, które Adobe ogłosił w październiku zeszłego roku. Firma podejmuje kroki z serią aplikacji na iPada i inne tablety, choć oczywiście dopasowuje je do możliwości desktopowych wersji swoich kluczowych produktów Adobe.

Początkowym celem firmy Adobe było zbadanie w jaki sposób urządzenie iPad może zostać wykorzystane jako dodatkowy wkład do wersji komputerowych oprogramowania. Firma jednak poszerzyła swój zakres do zawarcia co najmniej kilku specjalnych funkcji edycji obrazu z programu Photoshop w swojej najnowszej aplikacji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx