piątek, 19 lipca

iWatch_Fuse Chicken

Powszechnie uważa się wśród plotek,  że 4,7-calowy iPhone 6 zostanie wypuszczony we wrześniu, a 5,5-calowy model w nieco późniejszym terminie. Teraz źródła łańcucha dostaw twierdzą, że model 5,5-calowy będzie rzeczywiście opóźniony ze względu na problemy produkcyjne a jego premiera jest obecnie planowana na grudzień.

Te same źródła twierdzą również, że Apple wprowadzi na rynek iWatch wraz z 5,5-calowym iPhone’em 6 w grudniu. Jeśli źródła są wiarygodne, to wygląda na to że model 4,7-calowy będzie jedynym iPhone’em 6 sprzedawanym od września.

Apple planuje podobno swoją pierwszą imprezę medianą na wrzesień, podczas której odsłoni 4,7-calowego iPhone’a 6 oraz przedstawi oficjalną daty wydania iOS 8. Apple może również zorganizować drugą imprezę w październiku na której zaprezentuje nową generację iPadów oraz OS X Yosemite. Czy zatem pojawi się także i trzecie, osobne wydarzenie związane z premierą 5,5-calowego iPhone’a 6 i iWatch. Jeśli nawet nie i te dwie kolejne imprezy będą ze sobą powiązane to jest możliwe, że sprzedaż większego iPhone’a 6 oraz iWatch ruszy właśnie w grudniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx