piątek, 14 czerwca

Wśród krążących pogłosek o większym wyświetlaczu dla iPhone’a, analityk Jefferies Peter Misek poinformował dzisiaj, że nie widzi szansy na premierę takiego urządzenia aż do połowy 2014 roku.

Misek twierdzi, że problemy z wydajnością wyświetlacza i inne istotne zmiany w iPhone’ie 6 powoduje, że premiera w 2013 jest mało prawdopodobna. Niektóre pogłoski sugerowały, że Apple może chcieć wypuścić iPhone’a 5S i tańszego iPhone’a w połowie roku 2013, a następnie większego iPhone’a pod koniec tego roku.

Misek jako pierwszy zauważył istnienie 4,8-calowego prototypu iPhone’a w grudniu, ale ostatnie miesiące wskazują, że nie widać żadnych dalszych objawów urządzenia. Wydaje się zatem, że większy iPhone być może będzie, ale w dłuższym horyzoncie czasu niż pierwotnie sądzono.

Ogólnie Misek twierdzi, że w przyszłym miesiącu możemy się spodziewać wydarzenia publicznego na którym zostanie zapowiedziany produkt telewizyjny Apple, który ostatecznie pojawi się później. W czerwcu/lipcu możemy się spodziewać iPhone’a 5S i tańszego iPhone. Do jesieni nie widzi on żadnych aktualizacji iPada, bo dopiero wtedy, jednocześnie, zostaną zaktualizowane zarówno pełnowymiarowy iPad jak i iPad mini oraz ostatecznie zaprezentowany zestaw telewizyjny firmy.

Zapowiedzi Petera Miska były raczej mieszane w przeszłości dlatego nie ma się co do nich odnosić zbyt poważnie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
JJ
JJ
11 lat temu

A po co komu iphone 4.8″ ? Większości ludzi bardziej pasuje rozmiar zgodny z obecną szerokością erkanu iPhone. Owszem dużo krzyku słychać ale w większości krzyk ten podnoszą dzeciaki w wieku gimanazjalistów. W wielkości tkwi sukces sprzedaży bo jednak większość ludzi nie chce nosić prz uchu plazmy 52″ ani budki telefonicznej.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx