poniedziałek, 23 maja

iPhone6

Firma Apple poinformowała dziś, że ​​podczas weekendu otwarcia sprzedaży 4,7-calowego iPhone’a 6, oraz 5,5-calowego iPhone’a 6 Plus osiągnął sprzedaż dziesięciu milionów sztuk, bijąc poprzedni rekord dziewięciu milionów jednostek ustanowiony przez iPhone’a 5S oraz iPhone’a 5C w ubiegłym roku.

„Sprzedaż iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus przekroczyła w weekend otwarcia nasze oczekiwania i nie możemy być bardziej zadowoleni”, powiedział Tim Cook, Dyrektor Generalny Apple. „Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym klientom za przeprowadzenie tego najlepszego startu w naszej historii, pobijając wszystkie poprzednie rekordy sprzedaży z dużym marginesem.”

Tak jak i w ubiegłych latach, firma twierdzi, że popyt na iPhone’a 6 i iPhone 6 Plus jest bardzo wysoki, a wszystkie zamówienia zostaną zrealizowane w ciągu najbliższych tygodni. Apple ogłosił w zeszły poniedziałek, że otrzymał cztery miliony zamówień na nowe telefony pierwszego dnia przedsprzedaży w dniu 12 września.

Obecnie, szacunkowy czas wysyłki nowego iPhone’a 6 pozostaje na poziomie 7-10 dni roboczych, podczas gdy na iPhone’a 6 Plus klienci muszą poczekać nawet do 3-4 tygodni. IPhone 6 i iPhone 6 Plus będzie również dostępny od 26 września w kolejnych 20 krajach m.in. w Austrii, Belgii, Finlandii, Irlandii, Włoszech, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Portugalii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Tajwanie, Turcji i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x