czwartek, 11 sierpnia

Zobaczcie tą piękną koncepcję iPhone’a X zleconą przez Computer Bild i stworzoną przez znanego projektanta Martina Hajka.

IPhone X oczami Computer Bild jest przykuwający uwagę: jest cieńszy, bardziej elegancki – a jego ekran XXL o kompaktowych wymiarach czyni go olbrzymem! Ekran, który jest nieco zaokrąglony na zewnątrz, obejmuje prawie cały przód smartfona – tylko górna część zawierająca dwa głośniki stereo i przednia kamera posiada małą, czarną ramkę. Tradycyjny przycisk Home znika – ale tylko na pierwszy rzut oka. We wszystkich ważnych sytuacjach okrąg ze zintegrowanym czujnikiem linii papilarnych pojawia się jak zwykle, ale w formie wirtualnej. Aparat z podwójnym obiektywem znany z iPhone’a 7 Plus pozostaje, ale teraz nie jest wystający.

Oczekuje się, że iPhone z okazji dziesięciu lat istnienia na rynku otrzyma ogromną aktualizacją. Będzie to prawdopodobnie obudowa wykonana ze wzmocnionego szkła z metalowymi ramkami ze stali nierdzewnej i wyświetlaczem od krawędzi do krawędzi, który nie ma ramek na górze i na dole. Dodatkowo, na wyświetlaczu widoczna będzie przednia kamera, Touch ID, głośnik i inne czujniki. W innym raporcie stwierdzono, że urządzenie będzie jednolitą szklaną konstrukcją z ekranem OLED nowej generacji. Na wyświetlaczu o rozmiarze 5,8 cala znajdować się ma główny obszar wyświetlania 5.15 cala z zarezerwowaną „przestrzenią funkcyjną” dla wirtualnych przycisków. Urządzenie może korzystać z płyt głównych ułożonych w stosy, co zwiększy przestrzeń dla większego akumulatora. Niedawno mówiło się również, że Apple ma na względzie telefon z bezprzewodowym ładowaniem, skanerem tęczówki lub skanerem twarzy i kamerą 3D.

Jak dla mnie cudo…

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx