sobota, 21 maja

Zakaz handlu w niedziele to temat, który już od dłuższego czasu wzbudza wiele kontrowersji. Są zwolennicy, są przeciwnicy, nie mniej każdego roku jest wyznaczonych kilka niedziel, które ustawowo są niedzielami handlowymi.

Daty te jednak każdego roku się zmieniają i trudno czasem się zorientować, kiedy to możemy spokojnie założyć, że niedziela nie zaskoczy nas niespodzianką, albo zaplanować sobie niedzielne zakupy. Biorąc pod uwagę, że od 1 lutego 2022 roku wchodzi również w życie nowelizacja ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni uszczelniająca zakaz handlu w niedziele tak, by nie omijały go sklepy świadczące usługi pocztowe, warto te daty mieć zawsze przy sobie. A gdzie najprościej je mieć jak nie w telefonie.

Dlatego też dla wszystkich użytkowników iPhonów i nie tylko stworzyliśmy taki kalendarz, po dodaniu którego będziecie w stanie wiedzieć na bieżąco czy dana niedziela jest handlowa ponieważ dostaniecie o tym informację w swoim kalendarzu. Kalendarz można pobrać klikając tutaj i dodając do swoich używanych kalendarzy. Miłego użytkowania.

[AKTUALIZACJA]: Aby w kalendarzu pojawiła się Wam lista niedziel handlowych musicie trochę poczekać aż kalendarz się zsynchronizuje. Nie będziecie ich widzieli zaraz po zainstalowaniu kalendarza.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kkkkkk
Kkkkkk
4 miesięcy temu

Wyskakuje błąd url prz subskrybowaniu.

Szymon
Szymon
Reply to  Kkkkkk
4 miesięcy temu

Potwierdzam

Apple World
Apple World
Reply to  Szymon
4 miesięcy temu

po kilku próbach powinno sie udać

Bartosz
Bartosz
Reply to  Szymon
4 miesięcy temu

musicie dodać „s” na poczatku przy httpS

Łuk
Łuk
Reply to  Bartosz
4 miesięcy temu

jakim https?

kamil
kamil
4 miesięcy temu

błąd url przy subskrybowaniu

Łuk
Łuk
Reply to  appleworld
4 miesięcy temu

No nie bardzo, 15 razy ten sam błąd

8
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x