piątek, 3 lutego

Zakaz handlu w niedziele to temat, który już od dłuższego czasu wzbudza wiele kontrowersji. Są zwolennicy, są przeciwnicy, nie mniej każdego roku jest wyznaczonych kilka niedziel, które ustawowo są niedzielami handlowymi.

Daty te jednak każdego roku się zmieniają i trudno czasem się zorientować, kiedy to możemy spokojnie założyć, że niedziela nie zaskoczy nas niespodzianką, albo zaplanować sobie niedzielne zakupy. Biorąc pod uwagę, że od 1 lutego 2022 roku weszła również w życie nowelizacja ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni uszczelniająca zakaz handlu w niedziele tak, by nie omijały go sklepy świadczące usługi pocztowe, warto te daty mieć zawsze przy sobie. A gdzie najprościej je mieć jak nie w telefonie.

Dlatego też dla wszystkich użytkowników iPhonów i nie tylko stworzyliśmy taki kalendarz, po dodaniu którego będziecie w stanie wiedzieć na bieżąco czy dana niedziela jest handlowa ponieważ dostaniecie o tym informację w swoim kalendarzu. Kalendarz można pobrać klikając tutaj i dodając do swoich używanych kalendarzy. Miłego użytkowania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marek
marek
24 dni temu

kalendarz zawiera błędną niedzielę handlową 24 września 2023! Poza tym super rzecz.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx