środa, 29 czerwca

iPhone 7 256GB

Użytkownicy iPhone’a, którzy nie lubią wykorzystywać iCloud do przechowywania części danych mogą być zadowoleni, ponieważ kolejne źródła donoszą, że co najmniej jeden z modeli iPhone’a 7 lub iPhone’a 7 Plus mogą mieć pojemność 256GB.

DigiTimes, powołując się na źródła produkcyjne, jako kolejny uważa, że iPhone 7 będzie posiadał aż do 256 GB pamięci masowej, co potwierdza wcześniejsze doniesienia chińskiej strony MyDrivers i tajwańskiej firmy badawczej TrendForce.

W lipcu, The Wall Street Journal potwierdził, że pojemność iPhone’a 7 rozpocznie się od modelu 32GB, zastępując niesławny poziom podstawowy 16GB oferowany od iPhone’a 3GS. W związku z tym nowe opcje pojemności iPhone’a 7 mogą zawierać modele 32GB, 128GB oraz 256GB, choć nie jest jasne, czy opcja 256GB nie będzie dostępna wyłącznie dla większego, 5,5-calowego modelu, jak informowały niektóre źródła.

Obecne opcje pamięci zarówno iPhone’a 6/6 Plus i iPhone’a 6S/6S Plus to 16GB, 64GB i 128GB z modelem bazowym 16GB wzbudzającym irytację u wielu użytkowników, którzy od dawna oczekiwali większej pojemności w cenie podstawowego modelu. Wydaje się, że w tym roku Apple w końcu dojrzał do tego, aby zwiększyć pojemność urządzeń zarówno w najniższym jak i najwyższym modelu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx