wtorek, 31 stycznia

W App Store pojawiła się dziś gruntowna aktualizacja oficjalnej aplikacji Google+ dla urządzeń iOS. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Google, mobilna aplikacja została poszerzona o funkcję „Spotkania” co oznacza, że ​teraz będziemy w stanie dołączyć do „Spotkania” bezpośrednio z telefonu iPhone lub iPoda Touch.

Google komentuje to w ten sposób:

„W życiu spotykamy się ze znajomymi w przeróżnych miejscach, w każdym czasie. I często te najbardziej nieoczekiwane spotkania pamiętamy najbardziej. Uważamy, że „Spotkania” w Google + powinny dotrzymać kroku spotkaniom w rzeczywistym świecie. Dlatego też dzisiaj uruchamiamy tą funkcjonalność na urządzeniach, które macie zawsze przy sobie: telefonach komórkowych. Aby rozpocząć, wystarczy znaleźć aktywne „Spotkanie” i wybrać opcję „Dołącz do spotkania””

Kolejną najbardziej zauważalną zmianą, jest zaktualizowanie funkcji „Czat”, która została zmieniona na Messenger i obsługuje teraz zdjęcia. Możemy teraz łatwo dołączyć zdjęcia z biblioteki lub zrobić nowe w wątku Messengera. Google twierdzi, że nastąpiła pewna poprawa niezawodności w tej kwestii.

Inne ulepszenia w Google+ dla iOS obejmują możliwość dodawania „+1” do komentarzy, mapę w profilu z miejscem naszego zamieszkania, oraz nowa funkcja dzielenia się postami z wybranymi osobami, a nie tylko „kręgami”. Ponadto, Google wymienia ulepszenie funkcji wyszukiwania oraz lepsze wsparcie dla „wzmianki o osobie” (w widoku komponowania postu pojawi się okienko dialogowe, umożliwiające wybór użytkowników).

Nowa wersja Google+ dostępna jest w App Store tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx